قیمت ظروف کریستال زعفران

قیمت ظروف کریستال زعفران

قیمت ظروف کریستال زعفران چقدر است؟ تولید و پخش ظروف کریستال زعفران توسط کدام واحد تولیدی انجام می گیرد؟ پر فروش ترین ظروف بسته بندی زعفران کدام است؟

قیمت ظروف کریستال زعفران ثابت نیست اما در مشهد می توان با قیمت عمده تهیه نمود. مشهد نزدیک ترین شهر به قطب تولید زعفران و پایتخت زعفران شناخته شده است و جهت بسته بندی و رعایت اصول بهداشتی تمامی ظروف بسته بندی زعفران در این شهر تولید و با قیمت عمده به سراسر ارسال می گردد.

قیمت ظروف کریستال زعفران

یکی از معتبر ترین واحد تولیدی انواع ظروف کریستال زعفران ثمین پک می باشد که در حال حاضر در شهر مشهد مشغول به فعالیت می باشد. یکی از پر فروش ترین ظروف بسته بندی زعفران که خرید و فروش آن بسیار بالا است، ظروف کریستال می باشد.

فروش ظروف کریستال زعفران

فروش ظروف کریستال زعفران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و بسیاری از شرکت ها و فروشگاههای زعفران جهت بسته بندی زعفران به دنبال ظروف کریستال می باشند. علت فروش بالای ظروف کریستال زیبایی و شکیل بودن آن است.

قیمت ظروف کریستال زعفران

تولید کننده ظروف کریستال زعفران

ظروف کریستال زعفران از جنس پلاستیک فشرده تولید می گردد. مواداولیه به کار رفته با کیفیت بالا در تولید ظروف کریستال سبب رشد و در نهایت فروش بالا سبب رونق تولید ظروف کریستال زعفران شده است.

قیمت ظروف کریستال زعفران

ویژگی های ظروف کریستال

ظروف کریستال بسیار شفاف است و هنگامی که زعفران در داخل آن قرار می گیرد قابل دید است و نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. جنس این ظروف باعث شده تا بتواند به مدت طولانی از زعفران نگهداری نماید. کاملا ظروف کریستال سبک می باشد و حمل و نقل آن بسیار راحت است و همچنین در برابر ضربه بسیار محکم و مقاوم است.

قیمت ظروف کریستال زعفران

پخش ظروف کریستال زعفران

پخش ظروف کریستال زعفران به سراسر کشور امکان پذیر است. همانگونه که قبلا بیان شد ثمین پک واحد تولید انواع ظروف کریستال تولید و پخش انواع ظروف کریستال را با قیمت عمده به تمامی شهرها به عهده دارد.

در اینجا به پر فروش ترین و شیک ترین ظروف کریستال زعفران اشاره می شود.

  • قوطی آذین
  • قوطی الماس
  • قوطی اطللسی
  • قوطی سی گل
  • قوطی گوهر

هر کدام از این قوطی های نام برده زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد و دارای سایز ها و اندازه های متفاوت می باشد که هر کدام می تواند به همراه کاور پاکتی مخصوص هر سایز در بازار یافت شود.

قیمت ظروف کریستال زعفران

قیمت ظروف کریستال زعفران

قیمت ظروف کریستال زعفران نیز تحت تاثیر نوسانات ارز در بازار می باشد و تغییر می کند. ناگفته نماند قیمت هر کدام از مدل ها با توجه سایز و اندازه ی آن فرق می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :