سفارش چاپ انواع پاکت بسته بندی زعفران

سفارش چاپ انواع پاکت بسته بندی زعفران

قیمت سفارش چاپ انواع پاکت بسته بندی زعفران چقدر است؟ حداقل تیراژ برای چاپ انواع بسته بندی زعفران از هر سایز چقدر است؟ بهترین مکان برای چاپ انواع پاکت بسته بندی زعفران کجاست؟ بازار فروش زعفران با بسته بندی پاکتی چگونه است؟

از میان انواع بسته بندی های زعفران، پاکت های بسته بندی زعفران مقرون به صرفه ترین بسته بندی های زعفران است که هر مشتری در هر شرایط مالی می تواند انواع پاکت بسته بندی زعفران را سفارش دهد.

انواع پاکت بسته بندی زعفران

  1. پاکت بسته بندی زعفران با چاپ عمومی
  2. پاکت بسته بندی زعفران با چاپ اختصاصی

پاکت های بسته بندی به همراه سلفون یا همان پلاستیک بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد.

سفارش چاپ انواع پاکت بسته بندی زعفران

قیمت پاکت بسته بندی زعفران

قیمت پاکت بسته بندی زعفران با توجه به مقواهای بکار رفته با هم فرق میکند. پاکت های بسته بندی زعفران شامل 4سایز مختلف می باشد.

  • پاکت بسته بندی نیم گرم
  • پاکت بسته بندی یک گرم
  • پاکت بسته بندی نیم مثقال
  • پاکت بسته بندی یک مثقال

قیمت هر کدام ازسایز های  این پاکت های بسته بندی نیز با هم فرق می کند. قیمت پاکت بسته بندی زعفران با چاپ اختصاصی و چاپ عمومی نیز با هم فرق می کند. حداقل تیراژ برای چاپ پاکت بسته بندی با چاپ اختصاصی 1250 عدد و برای پاکت بسته بندی زعفران با چاپ عمومی حداقل تیراژ 50 عدد می باشد.

سفارش چاپ انواع پاکت بسته بندی زعفران

فروش پاکت بسته بندی زعفران

از آنجایی که قبلا هم اشاره شد، پاکت بسته بندی زعفران نسبت به سایر ظروف بسته بندی دیگر مناسب تر می باشد. فروش پاکت های بسته بندی در داخل و خارج از کشور بسیار پر رونق می باشد. بسیاری از شرکت های زعفران برای تبلیغات و شناخته شدن در دنیا نام و برند شخصی خود را بر روی پاکت های بسته بندی زعفران به چاپ می رسانند.

چاپخانه بسته بندی زعفران

یکی از تولیدکنندگان ظروف بسته بندی زعفران ثمین پک می باشد که یک واحد آن مختص چاپخانه بسته بندی زعفران می باشد. همکاران محترم می توانند از طریق ارتباطات با مدیر فروش این مجموعه در ارتباط بوده و سفارشات چاپ بسته بندی زعفران را انجام دهند.ناگفته نماند حداقل زمان برای چاپ اختصاصی هر سفارش دو هفته زمان میبرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :