قیمت ظرف خاتم زعفران

قیمت ظرف خاتم زعفران

قیمت ظرف خاتم زعفران در بازار چقدر است؟ علت فروش بالای ظروف خاتم زعفران چیست؟ آیا کاربرد ظروف خاتم فقط برای زعفران است؟ مرکز فروش ظروف بسته بندی خاتم فلزی زعفران کجاست؟

قیمت ظرف خاتم زعفران برای تمامی شرکت ها و همکاران محترمی که در زمینه پخش زعفران فعالیت می کنند مهم است. قیمت این ظروف با توجه به نرخ ارز در بازار قابل تغییر است و قیمت ثابتی ندارد. البته قیمت این ظروف با توجه به جنس فلزی عالی که دارد بسیار مناسب است و می توانید با قیمت عمده از مرکز تولید ظروف زعفران خریداری کنید.

قیمت ظرف خاتم زعفران

این ظروف به حدی زیباست که هنگامی که زعفران را در دل خود نگه می دارد چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند، افرادی که مدهوش این ظروف می شوند شاید دیگر قیمت این ظروف برایشان مهم نباشد و فقط میخواهند ظرف آن را به هر قیمتی بدست آورند.

طرحهای مختلف ظروف خاتم

  • ظرف خاتم طرح ترمه
  • ظرف خاتم طرح گل زعفران
  • ظرف خاتم طرح آبی فیروزه ای
  • ظرف خاتم طرح سبز رنگ

ظرف خاتم طرح ترمه نقش و نگارهای سنتی بر روی خود هک کرده است که یاد آور آداب و رسوم و سنت های ایرانیان قدیم می باشد و یکی از علت های فروش ظروف خاتم همین طرح های جذاب است.

قیمت ظرف خاتم زعفران

این طرح بیشتر برای امر صادرات مورد استفاده قرار می گیرد زیرا در کشورهای خارجه با استقبال بی نظیری رو به رو شده است. طرح ها و رنگ های دیگر آن هم بسیار زیبا می باشد و هر مشتری با توجه به سلیقه خود می تواند انتخاب نماید.

جعبه خاتم زعفران

ظروف خاتم زعفران بسیار زیباست اما هنگامی که داخل جعبه های چوبی یا مقوایی قرار می گیرد بر زیبایی آن افزوده می شود و محصول زعفران اصالت و اعتبار آن دوچندان می شود.

قیمت ظرف خاتم زعفران

خرید ظرف خاتم زعفران

همکاران محترم می توانند از هر نقطه ی کشور ظرف خاتم زعفران را با قیمت عمده از مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد تهیه کنند.

یکی از بهترین و بزرگترین مرکز و پخش ظروف خاتم زعفران ثمین پک می باشد که می توانید از طریق سایت سفارشات خود را انجام داده و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

ظروف خاتم زعفران نه تنها برای زعفران بلکه از سایز های بزرگ آن برای سوهان، شیرینی و سایر خشکبار نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :