گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ظروف بسته بندی خشکبار قیمت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع خشکبارنحوه ی نگهداری خشکبار
خرید ظروف بسته بندی خشکبار قیمت عمده

انتخاب ظروف مخصوص بسته بندی خشکبار بسیار مهم است. بهترین ظرف برای خشکبار ظرفی است که بتواند خشکبار را به مدت طولانی بدون ایجاد تغییر در رنگ و طعم آن نگهداری کند.

در گذشته توجهی به نحوه ی نگهداری خشکبار نداشته اند و داخل هر گونه نایلون و… خشکبار یا همان میوهای خشک شده که حاصل چندین سال زحمت وتلاش کشاورزان بود نگهداری می کردن که این روش نگهداری اصلا مناسب نبود زیرا در گذر زمان تغییر در رنگ و طعم آن ایجاد میشد و اما امروزه هر کدام از خشکبار را داخل ظرف مخصوص بسته بندی خشکبار نگهداری می کنند و با این کار می توان به مدت طولانی از آن نگهداری کرد.

انواع خشکبار

  • میوه های خشک شده
  • مغزی جات یا آجیل

میوه های خشک شده شامل انجیر، توت، زرشک و…می باشد و مغزیجات یا آجیل شامل پسته، بادام و… شرایط نگهداری این دو مدل خشکبار کاملا با هم فرق می کند. با روش خشک کردن از فاسد شدن آن جلوگیری می شود و حجم و وزن خشکبار کاهش می یابد و در نهایت حمل ونقل آن آسان می شود.

نحوه ی نگهداری خشکبار

برای نگهداری از خشکبار و آجیل بهتر است از ظروفی درب دار استفاده شود تا امکان نفوذ آب یا رطوبت به داخل آن وجود نداشته باشد به عبارتی در جای خشک و خنک نگهداری شود. گرما و رطوبت باعث رشد انواع قارچ و باکتری می شود.

توصیه می شود اگر قصد نگهداری طولانی مدت آجیل یا خشکبار را دارید به عنوان مثال پسته را با پوست درون ظرف درب دار مخصوص خشکبار قرار دهید و در داخل یخچال و فریزر نگهداری کنید.

 

به خاطر داشته باشید اگر آجیل را از پوست جدا کنید و قصد نگهداری آن را داشته باشید چیزی بیشتر از دو هفته تازه نمی ماند. پس در نگهداری از خشکبار و آجیل بسیار در انتخاب ظروف و نحوه ی نگهداری آن دقت داشته باشید.

خرید ظروف بسته بندی خشکبار قیمت عمده

یکی از بهترین ظروف مخصوص خشکبار ظروف فلزی درب دار خاتم می باشد که از وزن های یک گرم شروع می شود و تا وزن های یک کیلو در بازار یافت می شود.

شما می توانید انواع ظروف خشکبار را با قیمت عمده در وزن های مختلف خریداری نمایید.

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید