جهت دیدن تمام قیمت های ظروف بسته بندی زعفران روی دکمه فروشگاه کلیک کنید.

فروشگاه

خرید جعبه بسته بندی زعفران

خرید جعبه بسته بندی زعفران

جعبه بسته بندی زعفران را از کجا تهیه کنیم؟ آیا مکانی هست که بتوان انواع جعبه بسته بندی زعفران را با قیمت عمده خریداری نمود؟ قیمت جعبه بسته بندی زعفران چقدر است؟ کاربرد جعبه بسته بندی زعفران چیست؟

شاید شما جز افرادی باشید که به دنبال خرید جعبه بسته بندی زعفران هستید، و اما بهترین مکان برای خرید جعبه بسته بندی زعفران کجاست؟ یکی از بزرگ ترین تولیدکننده ظروف بسته بندی زعفران، ثمین پک در مشهد مقدس می باشد که انواع ظروف و جعبه های زعفران را تولید و با قیمت عمده به بازار عرضه می کند.

پیشنهاد می کنم با دیدن از سایت ثمین پک می توانید بهترین خرید جعبه بسته بندی و همچنین دیگر ظروف بسته بندی زعفران را داشته باشید.

تولید جعبه بسته بندی زعفران برای شرکت ها

جعبه های بسته بندی زعفران انواع و اقسام گوناگونی دارد و شامل موارد زیر محسوب می شود.

  • جعبه مقوایی
  • جعبه چوبی

خرید جعبه بسته بندی زعفران

نوع جعبه برای افرادی که در زمینه ی زعفران و خشکبار فعالیت دارند بسیار مهم است. کاربرد این جعبه نیز علاوه بر نگهداری از محصول، جنبه ی زیباسازی و ترغیب مشتریان به خرید را دارد. هر کس با توجه به نیاز و سلیقه ی خود می تواند از انواع جعبه های بسته بندی نیز خرید نماید.

چاپ پاکت زعفران با برند اختصاصی شما

یکی از مزیت های بسیار خوب این جعبه های بسته بندی مقوایی این است که می توان مانند پاکت زعفران، طرح مورد نظر خود را همراه با نام و برند شخصی به طراحان چاپ و بسته بندی زعفران سپرد. آنها با وجود طراحان و متخصصان این کار به راحتی در کمترین زمان ممکن این کار را برای شما انجام می دهند. همچنین جعبه های چوبی هم نیز امکان هک کردن نام و برند بر روی آنها نیز وجود دارد.

خرید جعبه بسته بندی زعفران

ناگفته نماند که حداقل تیراژ برای سفارش جعبه های مقوایی 1250 عدد می باشد.

جعبه های مقوایی نیز برای هر یک از ظروف فلزی خاتم و همچنین ظروف کریستالی نیز مورد ساخت و سفارش می باشد. چناچنه قصد خرید جعبه مقوایی را دارید می توانید با مدیر واحد فروش در ارتباط باشید.

قیمت جعبه بسته بندی زعفران

جنس جعبه مقوایی و همچنین اندازه ی آن نیز بر قیمت جعبه تاثیر گذار می باشد و همچنین قیمت آنها نیز با توجه به نرخ ارز در بازار تغییر می کند و نمی توان قیمت ثابتی برای یک مدت طولانی نیز برای آنها تعیین نمود.

خرید جعبه بسته بندی زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پک واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام