جهت دیدن تمام قیمت های ظروف بسته بندی زعفران روی دکمه فروشگاه کلیک کنید.

فروشگاه

خرید جعبه چوبی کوچک زعفران

خرید پک هدیه زعفران با قیمت عمده

خرید جعبه چوبی کوچک زعفران از طریق اینترنت امکان پذیر است؟ آیا می توان جعبه کوچک زعفران را با قیمت عمده تهیه نمود؟ علت ساخت جعبه چوبی برای ظروف بسته بندی زعفران چیست؟ قیمت جعبه چوبی کوچک زعفران چقدر است؟

خرید جعبه چوبی کوچک زعفران از طریق اینترنت بهترین و سریع ترین روش خرید است که می توانید آن را به صورت آنلاین انجام دهید.

یکی از علت های ساخت و فروش بالای جعبه چوبی زعفران این است که به ظروف بسته بندی زعفران جلوه و زیبایی بیشتری می بخشد به گونه ای که چشم هر مشتری را به خود جلب می کند و از آن به عنوان هدیه به دوستان و اقوام و همچنین بسته بندی های صادراتی نیز استفاده می کنند.

خرید جعبه چوبی کوچک زعفران

خرید جعبه چوبی کوچک زعفران

جعبه های چوبی برای ظروف بسته بندی کوچک نیز مورد استفاده قرار می گیرد زیرا زیبایی و شیک بودن در جامعه ی ما جایگاه اولی را به خود گرفته است.

اگر شما فروشنده ای هستید که به دنبال کاوری بسیار زیبا برای ظروف زعفران خود هستید به شما جعبه چوبی کوچک زعفران را پیشنهاد می کنم زیرا جنس این جعبه های از فیبر درجه یک بوده است و کاملا یک محصول ایرانی می باشد.

همکاران با خرید از محصول ایرانی می توانند از رونق تولید ملی و روی کار آمدن نیروهای جوان حمایت کنند و اقتصاد ایران سر و سامان بخشد.

خرید جعبه چوبی کوچک زعفران

جعبه های چوبی برای کدام ظروف می توان استفاده کرد؟

جعبه های چوبی برای ظروف کوچک خاتم و آذین نیز کاربرد دارد و می توان بر روی این جعبه های چوبی نام و برند شخصی خود را هک نمود یا با لوگو بر روی آن چسباند.

قیمت جعبه چوبی زعفران

همان گونه که قبلا بیان شده است جعبه های چوبی بیشتر مخصوص ظروف زعفران است قیمت جعبه های چوبی با توجه به نوع چوب و جنس آن فرق می کند ولی از آنجایی که تولید داخل ایران است قیمتی بسیار مناسب دارد و هر مشتری می تواند از طریق این سایت با واحد فروش در ارتباط باشد و با قیمت عمده از هر نقطه کشور سفارش خود را انجام داد و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

خرید عمده ظروف بسته بندی زعفران

ساخت جعبه چوبی کادویی

ساخت جعبه چوبی کادویی به عنوان یک محصول بسیار عالی و با کیفیت برای تبلیغات بهترین گزینه می باشد. در واقع می توان گفت بهترین محصول برای تبلیغات، جعبه چوبی کادویی به عنوان هدیه است که در داخل آن محتویاتی با توجه به سلیقه مشتری مانند زعفران، هل، شیرینی و…قرار می گیرد و امکان حک نام و برند شما بر روی این جعبه نیز وجود دارد.

سفارش تولید انواع جعبه های چوبی در سایز ها و طرح های مختلف در سریع ترین زمان ممکن و پایین ترین قیمت پذیرفته می شود.

خرید جعبه چوبی کوچک زعفران

 

 

خرید جعبه کادویی ارزان زعفران

خرید جعبه کادویی ارزان با تعداد عمده و قیمت مناسب برای تمامی شرکت ها ی زعفران و فروشگاههای زعفران و خشکبار بسیار مهم است. فروشندگان خواستارند تا جعبه های کادویی را با قیمت مناسب از مرکز تولید بدون واسطه تهیه کنند تا هزینه کمتری بپردازند. یکی از بزرگ ترین مرکز تولید و ساخت جعبه کادویی زعفران فروشگاه ثمین پک است که انواع جعبه های چوبی را با بهترین کیفیت و شیک ترین بسته بندی تولید می کند و با قیمت عمده به سراسر ایران پخش می نماید.

خرید جعبه چوبی کوچک زعفران

خرید جعبه چوبی کوچک زعفران

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پک واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام