تولید کنندگان ظروف بسته بندی زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا قیمت ظروف بسته بندی زعفران متفاوت می شود؟
تولید کنندگان ظروف بسته بندی زعفران

شرکت ها و افرادی که قصد صادرات ظروف زعفران و بسته بندی آن را دارند همیشه به دنبال تولید کنندگان ظروف بسته بندی زعفران هستند تا بتوانند قیمت تمام شده محصولات خود و همچنین سود خود را بالاتر ببرند. از این رو تولید کنندگان ظروف بسته بندی زعفران برای آن ها بسیار مهم است.

در این مقاله می خواهیم مزایای خرید از تولید کنندگان ظروف بسته بندی زعفران را ذکر کنیم.

چرا قیمت ظروف بسته بندی زعفران متفاوت می شود؟

شرکت های بزرگ تولید کننده ظروف بسته بندی زعفران بیشتر در مشهد هستند و به دلیل اینکه مشهد به منطقه قائنات نزدیک است، بیشتر تولید کنندگان زعفران دسترسی راحت تری نسبت به شهر های دیگر به آن دارند. بعضی از شرکت ها خودشان را اولین تولیدکننده میدانند که این درست نیست، شرکت های بزرگ تولید کننده دیگری هم وجود داشته اند که چون با شرکت ها و افراد قرارداد بسته بودند، به همان تیراژ آن ها تولید و ارسال آن را انجام می دادند.

تولید کنندگان ظروف بسته بندی زعفران

ولی برگردیم به سراغ سوال خودمان که چرا قیمت ظروف بسته بندی زعفران در شهرهای مختلف متفاوت می شود؟

  1. نزدیک بودن و دور بودن مسیر
  2. طریقه ارسال یا روش های ارسال بار
  3. خرید جزئی یا کلی
  4. مواد اولیه

این چهار روش بیشترین تاثیر روی قیمت را دارا می باشند که دور و نزدیک بودن مسیر و اینکه با کدام روش ارسال شود روی قیمت ظروف و قوطی ها تاثیر گذار است. مسئله بعدی خرید جزئی یا کلی است که معمولا گروه ثمین برای راحتی شرکت ها و افرادی که در کار فروش زعفران هستند، سعی کرده قیمت درب کارخانه را روی فاکتورها لحاظ کند، مگر اینکه تعداد جزئی و زیر 100 عدد باشد که افرادی را جهت راه اندازی کار این سفارشات گمارده تا کار این افراد هم راه بیافتد.

بعضی از شرکت ها نمونه روشن تر محصولات خود را به رخ مشتری کشیده و سعی دارند اذهان شخص خریدار را به سمت شرکت خود سوق دهند. در این رابطه باید عرض کنیم که جنس مواد اولیه ظروف کریستال به صورت عادی مقداری رنگ آبی داخل خود دارد که رنگ طبیعی خود مواد است!

بعضی شرکت ها برای اینکه رنگ آن را روشن تر کرده، از موادی استفاده می کنند که جایز نیست ولی چون خود را به عنوان اولین معرفی می کنند، دیگر افراد فکر می کنند که آن از جنس بهتری برخوردار است.

تولید کنندگان ظروف بسته بندی زعفران

امروزه به دلیل اینکه افراد زیادی وارد حوزه زعفران شده اند جواب گویی و پشتیبانی نیاز های ان ها هم بیشتر شده و این افراد دوست دارند در کمترین زمان ممکن سفارش خود را در شهر خود تحویل بگیرند. به همین دلیل شرکت های چابک زیادی چه در بحث تولید و چه در بحث طراحی و بسته بندی ظروف زعفران ایجاد شده تا این افراد راحت تر به فروش و صادرات آن فکر کنند.

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد قربانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09158655490

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: ثمین پک

email icon ایمیل: saffrongroup.ir@gmail.com

گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید