قیمت پاکت مقوایی زعفران

قیمت پاکت مقوایی زعفران

قیمت پاکت مقوایی زعفران چقدر است؟ قیمت خرید پاکت مقوایی زعفران از تولیدکننده چقدر است؟ بهترین مکان برای خرید پاکت مقوایی زعفران با قیمت مناسب کجاست؟

تنوع پاکت های مقوایی زعفران در رنگ و طرح بسیار زیاد است و جز پر مصرف ترین ظروف بسته بندی زعفران نیز محسوب می شود.

یکی از علت های فروش بسیار بالای پاکت مقوایی زعفران، قیمت مناسب و به صرفه بودن آن است به گونه ای که هر فرد در هر سطح مالی که باشد می تواند آن را جهت بسته بندی زعفران نیز تهیه کند.

قیمت پاکت مقوایی زعفران

بسیاری از شرکت های زعفران برای بسته بندی زعفران نیز از پاکت مقوایی زعفران استفاده می کنند زیرا علاوه بر قیمت مناسب آن عامه پسند می باشد از این رو بسیاری از همکاران به دنبال یک واحد تولید می گردند تا بتوانند پاکت مقوایی زعفران را با قیمت مناسبی تهیه کنند.

قیمت انواع پاکت مقوایی زعفران

همانگونه که قبلا بیان شده است پاکت های مقوایی زعفران در انواع و طرح های مختلفی تولید می گردد.پاکت های مقوایی زعفران دارای چهار سایز تولید می باشد.

  • نیم گرم
  • یک گرم
  • نیم مثقال
  • یک مثقال

قیمت تولید هر کدام با توجه به جنس و اندازه ی مقوا با یکدیگر فرق می کند و نمی توان قیمت ثابتی را برای آنها در نظر گرفت.

قیمت پاکت مقوایی زعفران

قیمت پاکت مقوایی ظروف کریستالی

ظروف کریستالی به خود خود زیباست اما هنگامی که ظروف کریستالی در داخل کاورهای مقوایی قرار می گیرد بر زیبایی آن افزوده می شود همچنین مقاومت آن در برابر ضربه دوچندان می شود.جنس پاکت مقوایی ظروف کریستالی از نوع گلاسه می باشد که جز بهترین و باکیفیت ترین نوع مقوا می باشد. قیمت کاور ظروف کریستالی با توجه به مدل و سایز ظروف نیز با هم فرق می کند.

قیمت پاکت مقوایی زعفران

قیمت پاکت مقوایی ظروف خاتم

ظروف خاتم یکی دیگر از ظروف بسته بندی زعفران است که می توان برای سایز نیم گرم تا پنجاه گرمی آن پاکت مقوایی از جنس گلاسه نیز تولید یا تهیه نمود.

چاپ پاکت زعفران

یکی از مزیت های بسیار خوب و پر طرف دار پاکت های مقوایی این است که می توان نام و برند شخصی هر مشتری را با حداقل تیراژ 1250 عدد چاپ نمود. در صورت نداشتن نام و برند اختصاصی می توان از نام عمومی برای پاکت های مقوایی استفاده نمود که حداقل تیراز برای سفارش آنها 50 عدد می باشد.

قیمت پاکت مقوایی زعفران

طراحی پاکت زعفران

در واحد ثمین پک طراحی پاکت زعفران توسط متخصصان و طراحان چاپ انجام می گیرد. از هنگام سفارش برای طراحی تا چاپ پاکت زعفران حداقل دو هفته نیاز به زمان می باشد.

چاپخانه بسته بندی زعفران

یکی از بزرگ ترین مرکز تولیدی ظروف بسته بندی زعفران ثمین پک می باشد در این مجموعه یک واحد مختص سفارش و چاپ انواع پاکت مقوایی زعفران فعالیت می کند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :