قیمت ظروف بسته بندی کریستالی

قیمت ظروف بسته بندی کریستالی

قیمت ظروف بسته بندی کریستالی چقدر است؟ بهترین تولید کننده ظروف بسته بندی کریستالی کدام است؟ آیا می توان از ظروف کریستالی علاوه بر بسته بندی زعفران نیز برای خشکبار استفاده نمود؟

امروزه همه ی مشتریان به دنبال بهترین و شکیل ترین ظروف برای بسته بندی زعفران می باشند. از آنجایی که ظروف کریستالی زیباترین و شکیل ترین ظروف می باشد بیشتر مشتریان برای بسته بندی زعفران نیز از آنها استفاده می کنند.

انواع ظروف بسته بندی کریستالی ایستاده

  • قوطی آذین
  • قوطی اطلسی
  • قوطی الماس
  • قوطی سی گل

ظروف نام برده جز پر فروش ترین ظروف بسته بندی کریستالی می باشند. که سایز های آن از یک گرم تا یک مثقال نیز در بازار یافت می شود. ظروف کریستالی به دلیل قیمت مناسبی که دارد برای صادرات زعفران و همچنین خشکبار مورد استفاده قرار می گیرد.

عکس زیر نمونه ظروف استفاده شده توسط همکاران محترم که برای ما ارسال کرده اند.

قیمت ظروف بسته بندی کریستالی

ظروف بسته بندی کریستالی تخت

این ظروف علاوه بر بسته بندی زعفران نیز برای بسته بندی خشکبار مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله ظروف بسته بندی کریستالی تخت ظروف مستطیلی، ظروف طرح کادویی که شامل ظروف کریستالی فانتزی می باشد.

قیمت ظروف بسته بندی کریستالی

تولید کننده ظروف بسته بندی زعفران

تولیدکننده ظروف بسته بندی زعفران سعی دارند تا برای تمامی سلیقه ها ظروف بسته بندی جدید و به روز ارائه کند. زیرا همه ی ما انسانها به دنبال جدید بودن و به روز بودن هستیم.

یکی از بهترین و بزرگ ترین تولیدکننده ظروف بسته بندی زعفران ثمین پک می باشد که امکان خرید حضوری و غیر حضوری را با قیمت عمده برای همکاران به وجود آورده است، در این مجموعه تمامی ظروف بسته بندی تولید می گردد و به سایر شهرها ارسال می گردد.

قیمت ظروف کریستال زعفران

ظروف بسته بندی شیرینی

ظروف بسته بندی شیرینی دارای تنوع بسیار زیادی است. مشتریانی که در زمینه تولید و فروش شیرینی مشغول به کار هستند می توانند از ظروف کریستالی فانتزی با طرح های جذاب استفاده کنند که قطعا ظروف بسته بندی آن در فروش و جذب مشتری نقش به سزایی خواهد داشت و از همه مهم تر قیمت این ظروف نسبت به سایر ظروف مناسب تر می باشد.

قیمت ظروف بسته بندی کریستالی

قیمت ظروف بسته بندی کریستالی

قیمت ظروف بسته بندی کریستالی با توجه به طرح – مدل- سایز و جنس آن نیز فرق می کند. بسیاری از مشتریان به دنبال ظروف با کیفیت و قیمت مناسب هستند، ظروف بسته بندی کریستالی با بهترین جنس و سایز های مختلف مناسب و مقرون به صرفه می باشد. البته قیمت این ظروف هیچ وقت ثابت نیست و با توجه به نرخ ارز تغییر می کند.

فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پک واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :