خرید کارت آویز پاکت مقوایی زعفران

خرید کارت آویز پاکت مقوایی زعفران

خرید کارت آویز پاکت مقوایی زعفران به صورت اینترنتی امکان پذیر است؟ قیمت خرید کارت آویز پاکت مقوایی زعفران چقدر است؟ آیا می توان برای هر سایز پاکت مقوایی نیز آویز تهیه نمود؟

خرید کارت آویز پاکت مقوایی زعفران برای افرادی که در کار تولید و پخش زعفران فعالیت می کنند بسیار مهم است. افرادی که قصد خرید کارت آویز زعفران را دارند می توانند آنها را با قیمت عمده از تولیدکننده تهیه کنند.
کارت آویز زعفران یک ابزار مهم برای نظم بخشیدن به پاکت های بسته بندی زعفران می باشد.

هنگامی که مشتریان پاکت های زعفران را به طور مرتب و منظم آویزان می بینند نگاه آنها به آویز پاکت مقوایی زعفران جلب می شود و همین یکی از علت فروش بالای پاکت های مقوایی بسته بندی زعفران می باشد.

خرید کارت آویز پاکت مقوایی زعفران

خرید اینترنتی کارت آویز زعفران

امروزه با وجود اینترنت دیگر دسترسی به همه چیز آسان شده است اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید به پاکت های مقوایی زعفران در فروشگاه خود نظم و زیبایی بخشید می توانید از طریق اینترنت با مدیر واحد فروش این سایت در ارتباط بوده و با قیمت عمده تهیه کنید.

بسیاری از همکاران برای بسته بندی زعفران از پاکت های مقوایی بسیار زیبایی استفاده می کنند با وجود کارت آویز مطمعنا فروش آنها افزایش یافته است و حس زیبایی را به مشتریان انتقال داده اند.

کارت آویز پاکت مقوایی دارای 4 سایز می باشد

  • کارت آویز نیم گرم
  • کارت آویز یک گرم
  • کارت آویز نیم مثقال
  • کارت آویز یک مثقال

نکته این است که تعداد کارت ها بر روی آویز به وزن و سایز آنها بستگی دارد. ناگفته نماند تعداد پاکت های مقوایی که می توان آویز نمود زوج می باشد.

خرید کارت آویز پاکت مقوایی زعفران

کارت های آویز دارای رنگ های مختلفی می باشد که در اینجا دو رنگ مختلف که بسیار پر فروش است بیان می شود که هر مشتری با توجه به رنگ پاکت مقوایی می تواند انتخاب کند.

  1. کارت آویز سفید رنگ
  2. کارت آویز قرمز رنگ
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :